HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 21 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 23

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 2311 years 1 month ago#144

Java 23 09-10.04.2011


Prishtina - Trepça'89 3 : 1
Hysi - Drenica 3 : 0
Liria - Ballkani 1 : 2
Besa - Flamurtari 2 : 0
KEK-u - Ferizaj 1 : 1
Trepça - Vëllaznimi 1 : 0


Nr Skuadra Ndeshje Fitore Barazim Humbje Gol. Dif. Pikët
1.Prishtina 23 16 4 3 41:17:00 24 52
2.Hysi 23 14 3 6 51:29:00 22 45
3.Besa 23 10 6 7 38:28:00 10 36
4.Trepça 23 9 8 6 32:28:00 4 35
5.Liria 23 9 6 8 37:31:00 6 33
6.KEK-u 23 9 6 8 36:35:00 1 33
7.Trepça'89 23 9 5 9 31:32:00 -1 32
8.Ballkani 23 6 8 9 24:32:00 -8 26
9.Drenica 23 7 4 12 24:32:00 -8 25
10.Flamurtari 23 6 5 12 28:39:00 -11 23
11.Vëllaznimi 23 6 5 12 28:40:00 -12 23
12.Ferizaj 23 4 6 13 20:47 -27 18
Last Edit: 11 years 1 month ago by SPORTIKOMBETAR.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.030 seconds