HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 21 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 14

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1411 years 6 months ago#82

Java e 14-te 02.11.2010
Liria - Vëllaznimi 3 : 2
Prishtina - Besa 2 : 0
Drenica - Hysi 2 : 2
Trepça'89 - KEK-u 3 : 2
Ballkani - Trepça
Flamurtari - Ferizaj 1 : 1

Nr Skuadra Ndeshje Fitore Barazim Humbje Gol. Dif. Pikët
1.Prishtina 14 9 3 2 24:11 13 30
2.Hysi 14 7 3 4 30:19 11 24
3.Liria 14 6 4 4 26:21 5 22
4.Besa 14 6 3 5 25:17 8 21
5.Trepça'89 14 6 3 5 19:17 2 21
6.Trepça 14 5 5 4 17:16 1 20
7.KEK-u 14 5 3 6 17:20 -3 18
8.Vëllaznimi 14 4 4 6 18:21 -3 16
9.Ballkani 14 3 6 5 16:20 -4 15
10.Flamurtari 14 3 6 5 17:23 -6 15
11.Drenica 14 4 3 7 12:19 -7 15
12.Ferizaj 14 2 5 7 14:31 -17 11
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.030 seconds