HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 21 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 15

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1511 years 6 months ago#84

Java e 15-te 06-07.11.2010

Trepça - Ferizaj 3 : 0
KEK-u - Ballkani 2 : 1
Hysi - Trepça'89 4 : 1
Besa - Drenica 2 : 1
Liria - Flamurtari 1 : 0
Vëllaznimi - Prishtina 0:3 Rezulltat zyrtar
Renditja
1.Prishtina 15 10 3 2 27:11 16 33
2.Hysi 15 8 3 4 34:20 14 27
3.Liria 15 7 4 4 27:21 6 25
4.Besa 15 7 3 5 27:18 9 24
5.Trepça 15 6 5 4 20:16 4 23
6.Trepça'89 15 6 3 6 20:21 -1 21
7.KEK-u 15 6 3 6 19:21 -2 21
8.Flamurtari 15 4 5 6 19:23 -4 17
9.Vëllaznimi 15 4 4 7 18:24 -6 16
10.Ballkani 15 3 6 6 17:22 -5 15
11.Drenica 15 4 3 8 13:21 -8 15
12.Ferizaj 15 2 4 9 13:36 -23 10
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.037 seconds