Kosova/ Vëllaznimi shkarkon trajnerin Shengyli
nga AlbaniaSoccer   E martë, 23 Tetor 2012 14:00   Shtyp

skender_shengyliKryesia e klubit të futbollit Vëllaznimi nga Gjakova ka shkarkuar të hënën kryetrajnerin Skënder Shengyli dhe dy ndihmësit e tij, Luan Tabaku e Arben Lleshi.

Këtë vendim ajo e ka marrë, pasi ka vlerësuar se në pjesën e parë të kampionatit skuadra gjakovare ka qenë nën nivelin pritur.

Në një komunikatë që ka lëshuar të hënën pasdite, e që është nënshkruar nga kryetari i klubit Agim Koci, në arsyetim theksohet se vendimi është marrë pasi kryesia e ka vlerësuar se barrën kryesore për lojëra dhe rezultate të dobëta e bart shtabi teknik i skuadrës.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide