Kollari zëvendëson Tovërlanin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Gusht 2009 05:38   Shtyp

afrim_toverlani_380461282Strategu Besnik Kollari ka zëvendësuar trajnerin e Prishtinës, Afrim Tovërlanin. Kollari vjen në postin e shefit të shtabit teknik pas largimit të Tovërlanit për shkak se ky i fundit është dënuar më katër muaj nga Komisioni i Garave i FFK-së.

“Është nder dhe privilegj të drejtosh skuadrën e Prishtinës. Do të mundohem të ndjek rrugën e sukseseve që ka arritur Tovërlani”, ka thënë Kollari.

Fatmir Bytyçi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide