Skandali / Trajneri i "Maqedonise" fton Armend Alimin, pastaj e refuzon!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Shkurt 2011 17:07   Shtyp
mirsad_jonuz_logoNje ngjarje e cuditshme ka ndodhur me trajnerin e Perfaqsueses se "Maqedonise", Mirsad Jonuz, para ndeshje miqesore me Kamerunin. Ky i fundit, pasi ka mesuar se mbrojtesi Goran Popov eshte demtuari, i ka derguar nje ftese mesfushorit shqiptare Armend Alimi, qe luan me Istra ne Koraci. Alimi ka marre leje nga drejtuesit e klubit dhe eshte nisur per ne "Maqedoni", mirepo befasisht Jonuz ka ndryshuar mendje dhe ka thirrur ne Reprezentacion mesfushorin e Rabotnickit, Borce Mancevski.

DardanoZ ZhilivodA
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide