Ne fokus/ Anullohet finalja e Kupes ne Maqedoni
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 22 Maj 2013 22:38   Shtyp
maqedoni_kupaFinalja e Kupes ne Maqedoni mes Shkendijes se Tetoves dhe Teteksit u anullua. Shkak jane bere shprehjet raciste mes dy tifozerive. Shqiptaret nuk jane treguar aspak miqesor me kundershtaret maqedonas por dhe ata nuk ja kane lene pa kthyer. Gjyqtari e nderpreu dy here ndeshjen per te paralajmeruar dy tifozerite derisa u detyrua ta anullonte perfundimisht ate. Tani Federata Maqedonase do te marre vendim se cfare do behet me finalen dhe dy finalistet
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide