Kategoria e Pare/ Kukesi denohet me 6-ndeshje pa tifoze
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Maj 2012 21:21   Shtyp

kate-pareEkipi i Kukesit qe eshte nje nga kaniditet kryesor per te hyre ne Kategorine Superiore eshte denuar me 6-ndeshje pa tifoze. Kjo erdhi si pasoje e hedhjeve te sendeve te forta ne fushen e lojes e cila shkaktoi nderprerje te perkohshme te ndeshjes Kukesi-Luftetari.

Pa denuar nuk ka shpetuar dhe ekipi i Vlores i cili  për mosmarrje masash organizative për zhvillimin e ndeshjes me KF Skrapari humbet ndeshjen në tavolinë me rezultatin 3-0 dhe i zbriten 3 pikë nga klasifikimi i përgjithshëm në bazë të nenit 65.4 të KDS.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide