Partizani/ Mentor Mazrekaj shume prane transferimit
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 20 Maj 2013 22:06   Shtyp
mentor_mazrekajDrejtuesit e Partizanit me ne krye trajnerin Hasan Lika kane zgjedhur mesfushorin e Prishtines si perforcimin e pare per merkaton e veres. E kane pare nga afer lojtarin qe me pare e kishte kerkuar Tirana dhe kane biseduar me te per te rene dakort per nje transferim te tij te shpejte tek te kuqte. Mazrekaj pritet te “tradhetoje” bardheblute dhe te behet pjese i skuadres se Partizanit. Te kuqte jane prane binjakezimit me Prishtinen, skuader me te cilen ka vendosur te bashkepunojne ne te ardhmen per shkembimin e lojtareve.
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide