Bundesliga 2: Nuk aktivizohet dyshja shqiptare
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 22 Gusht 2009 15:06   Shtyp
Ne takimin Arminia - Ausburg qe u zhvillua sot pasdite, asnjeri prej dy sulmuesave shqiptare Besart Berisha dhe Edmond Kapllani qe aktivizohen me skuadrat respektive nuk luajten. Qe te dy lojtaret bundesliga_gjermane_705555156
ishin te grumbulluar dhe qendruan ne stol gjate gjithe takimit i cili pritej me interes edhe nga trajneri i kombetares shqiptare Josip Kuzhe i cili ndodhet ne Gjermani per te ndjekur nga afer lojen e dy sulmuesave si dhe biseduar me te dy lojtaret shqiptare per objektivat e ardhshme si dhe poziten e tyre ne skuadren kombetare. Trajneri i kombetares shqiptare, pas takimit me te dy lojtaret pritet qe diten e djele te largohet nga Gjermania dhe te rikthehet ne Zagreb, per te mberritur ne Tirane me 28 Gusht

Klevis Bejkolli
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide