Ditmar Bici: Loje terheqese, jam i kenaqur qe ndodhem ketu!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 18 Shkurt 2010 00:12   Shtyp

ditmar_bici_kombetarjaMbrojtesi i perfaqesueses se Shqiperise Ditmar bici ishte shume i kenaqur qe ndodhej ne Kosove dhe te perjetonte kete moment. “Fillimisht, deshiroj  që Kosovës t’i uroj dyvjetorin e pavarësisë. Është kënaqësi të luash në Kosovë. Loja ka qenë e kënaqshme, Ka mundur të jete edhe me e mirë, por edhe kushtet ishin të vështira. Jam i kënaqur më atë që treguam”, perfundoi prononcimine  tij mbrojtesi Shqiptar.

Fatmir Bytyçi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide