Shqiperia U-21 shpall listen emerore
nga AlbaniaSoccer   E premte, 28 Gusht 2009 04:28   Shtyp
shpresat_1Trajneri Artan Bushati ka shpallur listen e lojtareve per dy ndeshjet e rradhes me Azerbajxhanin dhe Austrine

1 Januzi Ahmed / Vorskla Poltava

2 Shehaj Ardit  / Flamurtari

3 Tragaj Bazjon  / Besa

4 Bicaj Ditmar  / Tirana

5 Karabeci Erando / Partizani

6 Veliu Franc / Flamurtari

7 Bejtja Ibrahim / Shkumbini

8 Thana Jozef  /Teuta

9 Arbri Polizoi  / Bylis

10 Malotaj Renato / Dinamo

11 Lilaj Sabien / Elbasani

12 Mocka Shpetim / Flamurtari

13 Hysa Vilfor / Teuta

14 Bala Bekim / Vllaznia

15 Gava Orges / Elbasani

16 Semina Klodian  / Gramozi

17 Zeqiri Hair  / Flamurtari

18 Metani Migen / Tirana

19 Hithi Indrit  / Partizani

20 Sykaj Arsen / Vllaznia

21 Mustafarai Erjon / Shkumbini

22 Hajdari Blerti / Tirana

23 Roshi Odise  / Flamurtari.Media FSHF

komente