Altin Lala : Vendi katert ne grup do e kenaqte Shqiperine !
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 03 Mars 2010 09:06   Shtyp

albania_against_hungaryAltin Lala i rikthyer ne ekipin kombetar Shqipetar ka deklaruar sot per mediat se : « Personalisht ndihem ne nje forme te mire fizike dhe jam ne gjendje per te luajtur ». Gjithashtu, ai ka folur edhe per eliminatoret e kampionatit Evropian duke shtuar: “Jemi ne nje grup shume te forte. Skuadra si Franca dhe Rumania jane pretendetet kryesor ne grupin D. Ne si skuader do te ishim te kenaqur sikur te renditeshim dhe ne vendin e kater ne grupe. Nuk duhen harruar dhe skuadra si Bosnie Herzegovina dhe Bjellorusia te cilat jane shume te mira”, ka perfunduar ish kapiteni kuqezi.

 

Enea Shtrepi

komente