Asambleja / Politika jashte futbollit!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 09 Mars 2010 22:48   Shtyp
fshf_logoDita e sotme ka kaluar e qete si gjate zgjedhjeve ashtu edhe pas tyre. Zgjedhjet shkuan normalisht dhe nuk kishte patur incidente pasi ishin marre masa perfekte per organizimin, me forca speciale dhe sigurim nga te gjitha krahet. Te 2 kandidatet e pranuan humbjen, ndersa per antaret e Komitetit ishte nje zhgjenjim pasi priteshin ndryshime. Mbeten jashte Starova dhe Shyti, por edhe Haxhiaj qe ishin emra sugjestionues. E rendesishme eshte qe nuk u fut ne komitet asnje kryetar bashkie apo deputet qe do te thote se futbolli do te qendroje larg politikes nga kjo ane e nuk do jete i varur ne kete aspekt.

Altin Ngjela
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide