Kuze ndërron plan, shkon ne Vlore
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 29 Gusht 2009 14:00   Shtyp
Trajneri i kombetares se Shqiperise Josip Kuze qe mberriti dje ne josip_kuzhe
Tirane, per te filluar pergatitjet me
 skuadren kombetare ka vendosur qe te mos qendroje ne Tirane per te pare takimin Tirana-Skenderbeu, por te udhetoje drejt Vlores per te ndjekur ndeshjen midis dy kryesueseve te kampionatit, Flamurtarit dhe Dinamos. te dyja skuadrat javen e pare te kampionatit arriten fitore 3-1 jashte fushave te tyre. Flamurtari mundi kampionen Tirana ne stadiumin "Qemal Stafa" 3-1, ndersa Dinamo, mundi debutuesen e ketij sezoni Kastriotin ne Kruje me te njejtin rezultat

Enea Shtrepi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide