Kuze: Demtimi Vangjelit, me prishi planet
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Shtator 2009 10:11   Shtyp
vangjeli_duro_hyka_cana_stervitje1_199469818_1__350370407Trajneri i kombetares se Shqiperise, Josip Kuze eshte shprehur i indinjuar per demtimin e Kristi Vangjelit ne stervitje, kur pas perplasjes me futbollistin Andi Lila ai eshte demtuar rende ne gju dhe i duhet te qendroje larg fushave per disa jave. "Ishte nje demtim qe me prish planet qe kisha programuar per ndeshjen me Danimarken. Sidoqofte, gjera te tilla ndodhin ne futboll dhe ne na duhet te planifikojme se si do te luajme me keta lojtare qe kemi", u shpreh per Albaniasoccer.com i indinjuar per demtimin e Vangjelit trajneri Josip Kuze.

Altin Ngjela
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide