Duro: Kunder Malit te Zi, nje miqesore qe duhet fituar
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 24 Maj 2010 23:44   Shtyp

klodian__duroEdhe pse ndeshja me Malin e Zi do te jete vetem nje takim miqesor, per mesfushorin kuqezi Klodian Duro, kjo eshte nje takim qe duhet fituar. Sipas tij, kjo ndeshje eshte mjaft e rendesishme pasi qe ketu do te nisin pergatitjet per eleminatoret per europianin e ardhshem.

“Per mua nuk ka shume dallim mes nje ndeshje miqesore dhe nje zyrtare. Te luash per perfaqesuesen shqipetare do te thote qe te japesh me te miren kur mban veshur kete fanelle. Ne neser do te nisim pergatitjet per eleminatoret e ardhshme dhe do te sherbente nje fitore ne kete ndeshje. Mali i Zi ka shume lojtar cilesor qe luajne ne kampionatet me te forta te Europes e do te jete e veshtire. Ne do te luajme shanset tona dhe deshira ime me e madhe eshte qe te triumfojme ne kete ndeshje”, eshte shprehur mesfushori Klodian Duro.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide