Kombetarja ka nisur sot pergatitjet per miqesoren me Andoren
nga AlbaniaSoccer   E premte, 28 Maj 2010 21:26   Shtyp

kombetarja_stervitjeKombetarja kuqezi ka rinisur sot grumbullimin dhe pergatitjet per ndeshjen e rradhes miqesore kunder Andores. Trajneri Josip Kuzhe ka vendosur te lere pushim pese titullar te cilet kane nisur para te tjereve ditet e pushimeve. Sot ne mesdite, kuqezinjte kane zhvilluar seancen e pare stervitore qe pas kthimit nga Mali I Zi. Kuzhe ka nisur te mendoje per formacionin qe do ta nise nga minuta e pare ne miqesoren e te merkures dhe mendohet qe ne kete takim te aktivizohen te gjithe lojtaret e rinj qe nuk kane pasur mundesi te luajne ne takimet e meparshme.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide