Miqesore/ Shqiperia-Andora te merkuren ne Qemal Stafa ora 20:00
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 29 Maj 2010 22:13   Shtyp

stadiumi_kombetar_qemal_stafa_thumbNdeshja miqesore mes Shqiperise dhe Andores do te zhvillohet ne stadiumin kombetar Qemal Stafa, ne mbremjen e te merkures ne ora 20:00. Ishte parashikuar qe kjo ndeshje te zhvillohej ne stadiumin Niko Dovana ne Durres, per te inaguruar impiantin e dritave qe eshte instaluar por qe ende nuk ka mundur te perfundoje. Kjo ka bere qe drejtuesit e FSHF-se ta zhvendosin kete takim ne stadiumin kombetar Qemal Stafa.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide