Shqiperia mund te gjobitet 30000 Franga
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 10 Shtator 2009 02:31   Shtyp

swiss_franc_logoPas takimit Shqiperi-Danimarke qe perfundoi 1-1, ne fushen e blerte te Stadiumit u turren shume femije dhe njerez te pa akorduar, dicka qe eshte ne kundershtim me rregullat e UEFA-s dhe FIFA-s. Per kete arsye eshte mesuar nga Vezhguesi i takimit se Shqiperia ka shume gjasa qe te denohet me gjobe e cila mund te kapi shifren deri ne 30000 Franga.

Klevis Bejkolli

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide