Frank Rijkard: Lorik, duhet te humbesh 5 KG!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 23 Korrik 2010 01:11   Shtyp
lorik__canaj_gallatasarajTrajneri holandez i Gallatasarait Frank Rajkard i ka lene detyre mesfushorit shqipetar Lorik Cana qe te bjere 5-kg nga pesha. Nje mbipeshe e lehte e tij ishte vene re kohet e fundit kur luante ne kampionatin anglez si dhe dhe ne ndeshjen e fundit miqesore qe ai zhvilloi me kombetaren shqipetare ndaj Malit te Zi qe Shqiperia e fitoi 1-0.

Dardanoz Zhilivoda
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide