Kombetarja / Ahmet Jonuzi thyen doren, mbetet jashte miqesores!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Gusht 2010 15:27   Shtyp
ahmet_jonuziSulmuesi shqiptar qe luan ne kampionatin Ukrahinas me Vorsklen nuk do mund te beje dot debutimin me fanellen e kombetares as ne miqesoren e 11-Gushtit perball Uzbekistanit. Thyerja e dores e pesuar ne kampionatin Ukrahinas ka bere qe ai te mos jete prezent ne kete ndeshje. Trajneri Josip Kuzhe e kishte grumbulluar edhe per dy ndeshjet e kaluara miqesore me Malin e Zi dhe Andoren, por pa e aktivizuar asnje minute. Kjo miqesore ishte nje mundesi e mire per te luajtur minutat e para kuq e zi, por demtimi nuk ja lejon dicka te tille.

Dardanoz Zhilivoda

komente