Zvonimir Soldo : “JO” Skelës
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 17 Shtator 2009 17:10   Shtyp

ervin_skelaTrajneri i Këlnit Zvonimir Soldo i ka mbyllur dyert kapitenit të kombëtares Shqiptare Ervin Skelës për një kalim të mundshëm në skuadrën e drejtuar nga ai.

“Nuk dëshiroj në skuadër një futbollist pa stërvitje. Skuadra e Këlnit ka shumë futbollistë dhe nuk na duhen të tjerë. Shumë shpejt do të vijnë dhe fitoret për skuadrën tonë”, eshte prononcuar Soldo per mediat lokale gjermane.

Me këtë deklaratë trajneri Soldo i ka mbyllur shpresat e Skelës përfundimisht për një trasferim të mundshëm te ekipi i Këlnit.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide