Josip Kuzhe: Jam i kenaqur me lojtaret e rinje
nga Albaniassocer   E mërkurë, 11 Gusht 2010 22:59   Shtyp
josip_kuzhePas ndeshjes kunder Uzbekistanit trajneri Kuzhe eshte shprehur i kenaqur me lojen e Muzakes dhe te Liles. "Muzaka dhe Lila paten ndeshje te mire. Mund te permend edhe Gilman Liken qe kete ndeshje nuk luajti por qe per mendimin tim eshte nje lojtare i rendesishme per kombetaren tone.Por kjo ndeshje na nevoitej me teper per te pasur informacjone mbi gjendjen e lojtareve dhe per te perfeksionuar mekanizmat e lojes ne prag te ndeshjeve eliminatore". I pyetur nese ishte i gezuar per rekordin e 5 ndeshjeve pa pesuar gola Kuzhe u pergjigj: "Me behet qefi per kete rekord te vogel por siç thashe me pare ndeshja ishte e nevojshme per tu pergatitur per fazen eliminatore dhe rezultati kishte rendesi relative".

Kel Naraci
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide