Arjan Beqaj: Jam gjithnje i gatshem
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Gusht 2010 00:33   Shtyp

beqaj_nderhyn_kuqe_Portieri i kombetares se Shqiperise, Arjan Beqaj i cili u rikthye ne porten kuqezi pas nje mungese afro 2 vjecare (takimi i fundit ishte ndaj Portugalise ne tetor 2008) ndjehej teper i kenaqur qe me ne fund ishte ne gjendje te luante per kombetaren. "Jam teper i kenaqur qe isha ne gjendje te rikthehem ne porte dhe te ndihmoj skuadren tone. Kjo ndeshje ishte nje testim i mire, si per mua, ashtu edhe per shume lojtare te ekipi perpara eliminatoreve per te pare gjendjen ne te cilen ndodhen pjestaret e ekipit. Besoj se kemi nje skuader te mire dhe rikthimi i Skeles e Lales mund ti jape nje shtytje pozitive nnivelit te ekipit. Une jam i gatshem ta ndihmoj skuadren me eksperiencen time sa te kem mundesi dhe te jete e nevojshme", perfundoi prononcimin e tij pas ndeshjes, portieri i kombetares se Shqiperise.

Kel Naraçi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide