Euro 2012/ Shqiperi-Luksenburg luhet ne oren 20:15
nga AlbaniaSoccer   E diel, 05 Shtator 2010 22:20   Shtyp

Kombetarja-e-ShqiperiseNdeshja ndermjet Shqiperise dhe Luksemburgut do te luhet te marten ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”. Takimi do te transmetohet nga TVSH dhe Supersport. Kjo eshte ndeshja e dyte e Shqiperise ne keto eliminatore, nderkohe qe ndeshja e trete do te luhet kunder Bosnjes ne Tirane ne muajin tetor.

Enea Shtrepi


komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide