Euro 2012/ Te premten paradite Kuzhe le spitalin per te vizituar lojtaret ne grumbullim
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Tetor 2010 19:33   Shtyp

kombetarja_stervitjePak ore para ndeshjes me Bosnjen, trajneri Josip Kuzhe do te lere spitalin per te udhetuar drejt Durresit aty ku lojtaret kuqezi jane te grumbulluar. Kroati do te largohet me ndihmen e stafit mjeksor qe do ta shoqeroje per periudhen kohore qe ai do te qendroje jashte spitalit dhe pasi te flase me futbollistet e tij, Kuzhe do te rikthehet serish ne dhomen e spitalit amerikan ku qendron prej nje jave. Tekniku ka zgjedhur te beje nje sacrifice te tille per ti qendruar dhe motivuar sa me teper futbollistet e tij, ne prag te nje ndeshje decisive per te ardhmen e perfaqesueses sone ne keto eleminatore.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide