Josip Kuzhe: Jam une trajneri kombetares kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 18 Tetor 2010 22:20   Shtyp

josip_kuzhePasi ka pare per 90-minuta derbin Tirana-Dinamo, Josip Kuzhe ka folur per mediat dhe eshte shprehur se ai vazhdon te jete trajneri i Shqiperise. “Jam ende trajneri i kombetares shqiptare. Do të jem ne krye te perfaqesueses ne miqesoren me Maqedonine ne Korçe”, u shpreh shkurtimisht kroati pas perfundimit te derbit mes Tiranes dhe Dinamos.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide