Shqiperia fiton dy pozicione te tjera ne renditjen e FIFA-s
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 20 Tetor 2010 23:20   Shtyp

Kombetarja-e-ShqiperiseNe renditjen e FIFA-s per muajin tetor Shqiperia ka arritur te ngjise edhe dy pozicione te tjera krahasuar me renditjen e nje muaji me pare. Kuqezinjte pas barazimit me Bosnjen dhe humbjes me Bjellrosine kane vazhduar progresin duke  u ngjitur ne vendin e 65-te. Ndeshjet e rradhes kualifikuese per Shqiperine jane ne muajin mars nderkohe qe miqesorja e rradhes do te luhet ne 17 nentor me Maqedonine ne stadiumin Skenderbeu ne Korce.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide