Miqesore/ Kombetarja shqiptare ne 14 nentor grumbullohet ne Pogradec
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 04 Nentor 2010 13:37   Shtyp

kombetarja_stervitet1Shqiperia do te zhvilloje nje ndeshje miqesore ne mesin e ketij muaji dhe perballe do te kete fqinjet maqedonas. Kjo ndeshje luhet ne 17 nentor ndersa perfaqesuesja kuqezi do te grumbullohet tre dite me pare. Burime prane FSHF-se tregojne se kombetarja nen urdhrat e Kuzhes qe rikthehet prane skuadres, do te filloje grumbullimin ne 14 nentor. Kuqezinjte do te qendrojne per tre dite ne qytetin e Pogradecit dhe me pas do te udhetojne drejt Korces per te luajtur miqesoren me Maqedonine.

Enea Shtrepi

komente