Shoshi në liste, Bakaj dhe Lila te padisponueshëm
nga AlbaniaSoccer   E diel, 04 Tetor 2009 14:15   Shtyp

Maringlen Shoshi eshte pika shenjester per trajnerin e kombetares
Josip Kuzhe. Ky lojtar eshte skela_dallku_cana1_375891509arsyeja qe kroati se bashku me
Presidentin e FSHF-se Armand Duka do te udhetojne per ne Korce per te ndjekur takimin Skenderbeu-Apollonia. Shoshi eshte piketuar nga trajneri Kuze duke patur parasysh mungesat dhe demtimet qe ka ne skuadrer. Bakaj dhe Lila do te jene te padisponueshem per trajnerin Kuze ne ndeshjen ndaj Suedise. Bakaj eshte akoma i lenduar ndersa Lila jashte forme dhe I pezulluar ne kampionat dhe kjo do ti shkepusi lojtaret e lartpermendur per te qene te disponueshem per ndeshjen ndaj Suedise, ndonese trajneri Kuzhe vazhdon te shtyje idene e thirrjes se lojtareve per tu stervitur me skuadren ne Gjermani, ndonese mundesite jane negative

Altin Ngjela

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide