Lorik Cana: Jemi ekip ne rritje
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Shkurt 2011 06:58   Shtyp
lorik_cana_kuqeziPasi kane folur trajneri Kuzhe dhe kapiteni Lala detyrimisht nuk mund te rrinte pa dhene mendimin e tij lideri dhe zv.kapiteni i kombetares tone Lorik Cana ku ai e vuri theksin mbi te ardhmen e kombetares. "Kam besim se me keta djem qe po luajne shume mire dhe ne ligat perkatese ne do te arrijme shume. Une ju kam thene dhe para 4 vjetesh pra ne 2007 qe ne jemi nje ekip me elemente te rinj, ndersa tani mendoj se kemi arritur pjekurine e duhur dhe jemi konsoliduar si ekip", perfundoi Cana duke mos i dhene shume rendesi ndeshjes me Sllovenine.

Skerdilaid Sulozeqi
komente