EURO 2012/ Safet Susic: Shqiptaret kane ekip te rrezikshem
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Mars 2011 15:37   Shtyp
shqiperi0bjerrusiTrajneri i Bosnje-Hercegovines ka folur hapur per mediat boshnjake per ndeshjen per eliminatoret Euro 2012 me 7 qershor me Shqiperine:"E morrem lehte ne takimin e pare me Shqiperine ne Tirane dhe mendoj se ai barazim na ka penalizuar,por do te jete vetevrasje per ne nese nuk marrim 3-piket ne shtepine tone,keshtu qe paralajmeroj lojtaret qe ta marrin shume seriozisht kete gje pavaresisht se ne kemi nje ndeshje tjeter per te zhvilluar para takimit me Shqiperine por ky eshte fakt qe shqipetaret kane nje ekip teper te rrezikshem sepse kete gje e kane treguar me shume ekipe",perfundon paralajmerimin e tij per te vetet Safet Sushiç.

Skerdilaid Sulozeqi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide