Legjionaret/ Schalke, oferte zyrtare per Lorik Canen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 14 Mars 2011 03:19   Shtyp
lorik_canaMesohet se klubi i madh Gjerman Schalke 04 me ne krye me nje nga trajneret me te medhenj ne gjermani Feliks Magat i ka bere nje oferte konkrete klubit te Gallatasarait per Lorik Canen, mesfushorin shkaterrues te kombetares se Shqiperise dhe ish-kapitenin e PSG, Marsejes dhe Sunderland. Kjo oferte parashikohet te kap shifrren e 6.5 milione euro. Me kete shume te ofruar nga ekipi me më shume fansa ne Gjermani do te jete shume e veshtire per klubin turk dhe lojtarin shqiptar per te mos e realizuar nje shkembim per mesfushorin shqiptar.

Altin Ngjela

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide