Kristi Vangjeli: Me pelqen Bundesliga dhe Serie A
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 23 Mars 2011 20:53   Shtyp
kristi_vangjeliMbrojtesi i Arisit te Selanikut dhe i kombetares tone ka shprehur per here te pare kaq hapur deshiren per t'u larguar nga kampjonati grek. Vangjeli deklaroi sot per mediat: "Po,me pelqen shume Bundesliga Gjermane dhe Seria A Italiane, por nuk e di nese do te luaj qe sezonin qe vjen ne keto kampionate me nivel shume te larte pasi kam dhe nje vit kontrate me Arisin. Jam i bindur se nese vjen ndonje oferte nga ekipet qe une kam simpati dhe nese keto oferta kenaqin dhe drejtuesit e ekipit tim. Une do ta pranoja me kenaqesi sepse keto jane kampionate me nivel te larte dhe une mendoj se kam eksperiencen e duhur dhe kjo eshte koha ideale qe une te bej hapin e madh ne karrieren time." -perfundoi prononcimin Kristi Vangjeli.

Andis Shoshi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide