Kombetarja/ Admir Teli: Duhet te funksionoje mire gjithcka
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Mars 2011 00:41   Shtyp
admir_teli_qarabaghMbrojtesi i kombetares tone Admir Teli theksoi ne deklaraten e tij se: "Duhet te funksionojne shume mire te gjithe sektoret dhe sidomos mbrojtja dhe mesfusha qe kane detyra te veshtira dhe te shumefishta. Kryesorja eshte qe te furnizojme sulmuesit tane me topa,qe jam i bindur se do ta bejne me se miri detyren,do te shenojne dhe ne do marrim 3-piket qe na nevojiten se tepermi per ecurine tone ne Euro 2012", perfundoi Admir Teli per mediat.

Andis Shoshi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide