Ne fokus/ Lorik Cana aplikon per pasaporte biometrike
nga AlbaniaSoccer   E premte, 25 Mars 2011 23:07   Shtyp
LORIK_CANALorik Cana dje ka lene grumbullimin ne Durres dhe ka shkuar ne Tirane per te aplikuar per pasaporten e re biometrike. Mesfushori kuqezi ne oret e para te paradites ka shkuar ne kryeqytet ne njesine bashkiake numer pese dhe ka bere aplikimin e paguar kuoten e nevojshme te parave. Canes i skadon se shpejti pasaporta e vjeter dhe kjo e ka bere qe te aplikoje per pasaporten biometrike. Ne dreke Loriku eshte bashkuar me skuadren duke u vene ne urdhrat e trajnerit Josip Kuzhe.

Pirro Nika
komente