EURO 2012 / Tifozat shqiptar me flamur "gjigand"
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 26 Mars 2011 19:20   Shtyp
tifo_kuq_e_zi_rrugveKrahas mbravjatjes se puneve ne stadiumin kombetar per ndeshjen e shume pritur Shqiperi - Bjellorusi , e cila do te filloje ne oren 20:00 tashme policia po merr masat per sistemimin e tifozerise ne stadium. Mijera tifoze po paraqiten ne ambjentin madheshtor te krijuar ne "Qemal Stafa" ku deri tani dallohet nje flamur i madh i Shqiperise po ashtu edhe nje tjeter flamur qe shkruan "7 vjet Tifozat Kuq e Zi". Pak nga pak i gjithe stadiumi do te jete plot e perplot sepse shume tifoza jane rreth stadiumit dhe te tjere ne shkallet e tij.

Besi Donati
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide