EURO 2012/ Ervin Skela lojtar i rendesishem
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Mars 2011 00:25   Shtyp
josip_kuzheTrajneri i kombetares Josip Kuzhe, pasi ka vleresuar mbeshtetjen e tifozerise, shpirtin e larte te gares dhe motivimin e madh qe ekipi pati, qe ishin edhe pikat kryesore te kesaj fitore kaq te rendesishme personalisht per te, ai nuk ka ngurruar te flasi edhe per vlerat e fantazistit te skuadres sone Ervin Skela. "Skela eshte nje lojtar shume i rendesishem per skuadren tone. Ai merr persiper shume pergjegjesi ne loje qe jane per tu admiruar. Skela ka shume guxim dhe shpeshhere e can mbrojtjen kundershtare me depertimet e tij", perfundoi trajneri kroat i cili ka vendosur qe ta shijoje kete fitore deri sa te vij ballafaqimi me Bosnien.

Besi Donati
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide