Kombetarja/ Kuzhe mes Shqiperise dhe Zagrebit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 28 Prill 2011 23:31   Shtyp
josip_kuzhe1Presidenti i Dinamos se Bukureshtit Zdravko Mamic, ne shtypin e shkruar kroat, deklaroi dy dite me pare se ai shikon si nje alternative per stolin e skuadres qe drejton, trajnerin e Kombetares shqipetare Josip Kuzhe. Mediat kroate kane pasqyruar sot lajmin se Kuzhes i pelqen nje rikthim ne Zagreb. Paga e larte qe mund ti ofroje presidenti Mamic qe ai te lere kuqezinjte, mendohet te jete zgjidhja per te kryer kete mision. Kuzhe perfiton 10 mije euro ne muaj me Kombetaren shqipetare ndersa me Dinamon e Zagrebit mund te marre pesefishin. Vete kroati ne mediat kroate ka deklaruar se ndihet mire ne Shqiperi dhe nuk ka ndermend te largohet. Por qendrimi i tij do te jete i sigurte kur ai te rinovoje kontraten me kreret e FSHF-se.

Pirro Nika
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide