Kombetarja/ Me 17 qershor lista per miqesoren ne Argjentine
nga AlbaniaSoccer   E premte, 10 Qershor 2011 20:53   Shtyp

kombetarja_stervitjeTrajneri i kombetares shqipetare Josip Kuzhe do te marre me vete ne Argjentine shume lojtare te rinj dhe do te lere pushim veteranet qe tani kane filluar pushimet. Kuzhe vete eshte kthyer ne shtepine e tij ne Kroaci dhe ne Tirane do te kthehet ne 17 qershor kur do te bej edhe listen e 18-te futbollisteve qe do te marri me vete ne kontinentin e larget ku Shqiperia do te ndeshet ne miqesore me 20 qershor me yjet e Argjentines. Nje kombetare e re ne moshe por me shume telente brenda do te jete ajo qe Kuzhe ka ndermend te marri me vete.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide