Flamurtari/ Xhafaj i bashkohet skuadres ne Oher
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 15 Qershor 2011 22:16   Shtyp

daniel_xhafa_flamurtariDaniel Xhafa me ne fund i eshte bashkuar skuadres vlonjate ne stervitje. Sot sulmuesi ka filluar sezonin e ri me Flamurtarin dhe stervitjen e pare ai e ka zhvilluar ne Oher aty ku djemte e Maganit po bejne fazen pergatitore para ndeshjeve te Europa Liges. Xhafa menjehere eshte pershendetur me shoket e skuadres dhe trajnerin e ka filluar stervitjen vecmas grupit sepse eshte mbrapa ne planin fizik e atletik. Flamurtari do luaj ne turin e pare te Europa Liges dhe Magani po mendon te bej gati sa me shpejt skuadren me shpresen se do te mundin te kalojne turin e pare qe eshte dhe objektivi i vlonjateve per veren e ketij viti.

 

komente