Kombetarja/ Vetem 14-lojtare ne dispozicione te Josip Kuzhes
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 16 Qershor 2011 19:43   Shtyp

kombetarja_stervitet1Miqesorja me Argjentinen e Mesit mund te kthehet ne nje makth per kombetaren tone. Me shume se 99% e lojtareve te ekipit tone kombetare nuk kane pranuar te udhetojne ne Argjentine. Kjo tregone me se miri se sa shume vlen per ta kjo fanelle dhe sa e respektojne. Ne ekipin kombetar vertet nuk paguhesh, por eshte nje detyrim moral ndaj kombit per ta perfaqesuar. Nga kjo situat tranjeri Kuzhe dhe drejtuesit e FSHF-se, duhet te nxjerrin nje mesim.

Lojtaret ne dispozicione te Josip Kuzhes jane:

Isli Hidi

Arjan Beqaj

Andi Lila

Ditmar Bicaj

Kristi Vangjeli

Renato Arapi

Gjergji Muzaka

Jahmir Hyka

Elis Bakaj

Emiliano Vila

Armando Vajushi

Ervin Bulku

Igli Allmuca

Gilman Lika

Keto lojtare kane qene ne stervitjen e vetme te zhvilluar sot para miqesores me Argjentinen.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide