Miqesore/ Argjentine-Shqiperi luhet ne oren 23:15 me oren tone lokale
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 16 Qershor 2011 23:26   Shtyp

river-plate-stadium-1Ndeshja miqesore mes yjeve te Argjentines dhe Shqiperise do te luhet te henen ne oren 18:15 por qe ne oren tone lokale i bie ne oren 23:15. Ky orar i jep mundesine te gjithe tifozeve kuqezi qe te ulen para televizorit dhe te shijojne emocione te paharrueshme. Ylli i futbollit boteror Lionel Messi do te jete kundershtari i kombetares sone por dhe yjeve te tjere ne stadiumin Monumental te Buenos Aiersit.

Edhe pse me lojtare reserve Shqiperia do te luaj nje ndeshje te madhe e do perpiqet te bej figuren e te madhes perballe lojtareve te klasit boteror.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide