Ne fokus:Bie ne pranga drejtori i Stadiumit Kombetar "Qemal Stafa".
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 15 Gusht 2011 18:54   Shtyp
stadiumi_kombetar_qemal_stafa_thumbBurime nga policia e shtetit ben te ditur sot se kane arrestuar ne flagrance drejtorin e stadiumit Genc Sallaku.Ai u kap me shumen e 150 mije lekeve te reja ne flagrance pasi ja kishte marr nje personi pasi i dha nje ambjent me qera ne brendesi te stadiumit.41- vjecari i cili e ka administruar stadiumin qe nga largimi i drejtorit te meparshem Perikli Dhales pas skandalit te ikjes se dritave ne ndeshjen miqesore Gramozi-Real Madrid. Ky rast shume i rende korruptiv tregoi se korrupsioni qe e ka kapur thelle dhe boten e futbollit prej kohesh, po fillon te shfaqet akoma me dukshem.
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide