Ne fokus/ Trofeu “Supersport” te shtunen ne Durres
nga AlbaniaSoccer   E martë, 30 Gusht 2011 22:47   Shtyp

Stadiumi_niko_dovanaTe shtunen per here te pare do te zhvillohet trofeu “Supersport”. Tre skuadra do te mblidhen per te luajtuar dhe luftuar me njera tjetren dhe fituar kete kupe parasezonale. Skenderbeu kampioni vendit, Teuta si pritese dhe Laci jane tre ekipet e perzgjedhura per kete turne miqesor. Ndeshjet do te luhen ne stadiumin Niko Dovana te Durresit dhe do te filloj ne oren 19:00. Cdo takim do te zgjase vetem 45-minuta. Ky turne veror pritet te ngjalle interesim te madh nga tifozerite e tre ekipeve.


komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide