Arsenali "sytë" nga Lorik Cana
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 22 Tetor 2009 17:54   Shtyp
lorikcana.mancester.j_saunderlan_2_2Arsen Wegner, gati sa nuk e "zaptoi" mesfushorin e kombetares se Shqiperise  Lorik Cana, kur kapiteni i Saunderland ishte 16 vjeç. Ndonese atehere situata ishte ndryshe dhe trajneri i Arsenalit nuk mosi hapin perfundimtar, ai do te jete i gatshem ta bej dicka te tille ne muajt qe vazhdojne duke pare shkelqimin e ish kapitenit te Olimpik Marseje. "Gunners" do te jene te interesuar per lojtarin shqiptar dhe duke patur parasysh interesin e Evertonit, do te jete shume e veshtire per trajnerin Steve Bruce te perballoje kerkesen e klubeve te medha pavaresisht deshires se tij. Lorik Cana ka kontrate 4 vjeçare me "Black Cats" e cila do ta veshtiresoje kalimin e tij tek Arsenali ose ndonje klub tjeter, pa nje çmim "aventuresk" dhe "joshës" per Saunderlend dhe kapitenin e vet qe eshte duke shkelqyer ne Premiership.


Kel Naraçi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide