EURO 2012/ Kuzhe publikon listen, spikasin kater emra te rinj
nga AlbaniaSoccer   E premte, 30 Shtator 2011 18:20   Shtyp

kombetarja_stervitet1Trajneri i Kombetares Josip Kuzhe ka publikuar listen e lojtareve qe do te grumbulloje per dy ndeshjet e fundit kualifikuese per EURO 2012. Vec mungesave te shumta, ne kete liste spikasin disa emra te rinj. Agonit Sallaj, Arsen Sykaj, Sabien Lilaj dhe Odise Roshi jane emrat surprize ne listen e Kuzhes.

Lista e plote e 24 lojtareve te grumbulluar


1 Samir Ujkani 05.07.1988 Novara

2 Isli Hidi 15.10.1980 AEL Limassol


3 Orges Shehi 20.09.1977 FK Skenderbeu


4 Agonit Sallaj 14.02.1992 FC BielBienne


5 Lorik Cana 27.07.1983 SS Lazio


6 Armend Dallku 16.06.1983 VorsklaPoltava


7 Franc Veliu 11.11.1988 FK Flamurtari


8 Andi Lila 12.02.1986 PAS Jannina


9 Arsen Sykaj 16.04.1990 Vllaznia


10 Admir Teli 02.06.1981 Qaraback


11 Kristi Vangjeli 05.09.1985 Fc Chernomoret


12 Klodian Duro 21.12.1977 KF Tirana


13 Ervin Bulku 03.03.1981 AZALBaku


14 Altin Lala 18.11.1975 Hannover96


15 Gilman Lika 13.01.1987 KF Tirana


16 Sabien Lilaj 10.02.1989 Lokomotiva Zagreb


17 Odise Roshi 22.05.1991 Koln


18 Jahmir Hyka 08.03.1988 Luzern


19 Gjergj Muzaka 26.09.1984 FK Skenderbeu


20 Erjon Bogdani 14.04.1977Cesena


21 Hamdi Salihi 19.01.1984 RapidVienna


22ElisBakaj 25.06.1987 Dinamo Bukuresht


23 Ahmed Januzi 08.07.1988 VorsklaPoltava


24 EdmondKapllani 31.07.1982 Augsburg

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide