Armando Duka: Nga sot ne pune per trajnerin e ri
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 20 Tetor 2011 22:17   Shtyp

duka-armandPasi ka bere zyrtar divorcin me Josip Kuzhen, presidenti Federates Shqiptare te Futbollit ka folur per pasardhesin e tij. “Sot mbyllem bashkepunimin me Josip Kuzhen dhe nga ky moment jemi te lire te punojme per te gjetur emrin e ri qe do te marre drejtimin e Shqiperise. Akoma nuk kemi vendosur pasi deri ne kete moment kemi pasur trajner Kuzhen. Duhej bere kjo zgjedhje sepse duhej ta merrte skuadren nje njeri me energji te reja per te pergatitur nje skuader te re”, u shpreh Armando Duka.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide