Kombetarja/ Gjermani Kostner ne Tirane, gati te marre drejtimin e kuqezinjve
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 07 Nentor 2011 21:47   Shtyp
lorens___gunther__kostneyLorenz Gunther Kostner me shume mundesi do te zevendesoje Josip Kuzhen ne stolin  e kuqezinjve. Ish zv trajner i Wolfsburg vitin e shkuar, ka qene trajner i Karlsruhe , Unterhaching, Freiburg dhe Koln me pare.Ai per momentin ndodhet ne Shqiperi dhe burime jo zyrtare prane FSHF deklarojne se te enjten mund te behet prazantimi i tij zyrtar.Gjermani Kostner mund te drejtoje dy miqsoret e ketij muaji dhe te nise rindertimin e Shqiperise
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide